Pakalpojumi.
Pastaigu un Aktīvās atpūtas vieta „RĪTI” uzņem apmeklētājus!
 
Aktīvās atpūtas vieta „Rīti” Laidzes pagastā, Talsu pilsētas pievārtē uzņem tos, kuri vēlas gūt atpūtu un veselību dabā.

Biedrības nomātajā teritorijā izveidota augu un dzīvnieku taka, kas vijas pa Talsu pauguraines uzkalniem un ielejām, pa egļu meža pakrēslu, pāri slapjai ieplakai pa reķa tiltiņiem, pa pļavām un veco ceļa dambi. Un visapkārt daba ar savām krāsām, smaržām un skaņām, un kukaiņu daudzveidīgā pasaule no krāšņiem tauriņiem līdz astoņzobu mizgrauzim. Takā reizumis var sastapt arī gudro kraukli, viltīgo lapsu un graciozo stirnu. Taka māca iet lēni, ieklausīties, saredzēt un saprast. Tiem, kam gribas doties ātrā sportiskā pastaigā vai skrējienā – piedāvājam doties pa sporta trasi.

Atpūtai un apdomai izbūvēta nojume – lapene un „Pepijas” māja vismazākajiem apmeklētājiem.
Ugunskura vieta ar cepšanas un vārīšanas iespējām, lai iestiprinātos pēc aktīvās pastaigas vai sporta spēlēm. Sportiskajiem un azartiskajiem atpūtas vietas apmeklētājiem tiek piedāvāta iespēja uzspēlēt pludmales volejbolu, minifutbolu. Vēja un „lidojuma” iespaidus var iegūt šūpojoties šūpolēs vai lēkājot pa batutu.

Bērni var apskatīt lauku sētā dzīvojošos dzīvniekus - trušus, vistas un aitas.
Ir pieejamas arī telšu vietas aktīvās ceļotājiem.

Visas šīs jaukās lietas ir pieejamas ģimenēm nedodoties tālā izbraucienā, bet tepat - pāris kilometrus no pilsētas.
 
Biedrība „Talsu pauguraines dabas parka atbalsts”
 
 
Biedrības projektu vadītāja Ilze Liepiņa
t.29287285
 


 


Sazvanoties pa telefonu 29287285, gaidīsim Jūs no 10.00 – 18.00!
 
Ar dabas takas shēmu varat iepazīties šeit: KARTE
 

Mūs atbalsta
atbalsta